
Наубайхана шкафы Abat РПШ-18-8- 6ЛР + ТШГ-18-8-6
- Бар
- Коды:172869
10 292 019 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat РПШ айналмалы наубайхана шкафы-18-8- 6ЛР қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жеке немесе аралас түрде бумен және ыстық ауамен өңдеу әдісімен нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді, әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель басқару панелімен, пісіру кезінде бағдарламаларды реттеу және жұмыс режимдері мен төтенше жағдайлар туралы ақпаратты көрсету мүмкіндігімен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, үстелдің қабырғалары мен қуысын оқшаулау полиуретанды көбікпен 80 мм құю әдісімен жасалған.
Жеткізу көлеміне ТШГ шпилькасы кіреді-18-8-6 18 деңгейге.
Жұмыс режимдері:
- Камераны алдын ала қыздыру режимі
- Конвекция (270 °С дейін құрғақ қыздыру)
- Біріктірілген (буды мерзімді бүркумен 270 °С дейін қыздыру)
- Бағдарламалау режимі
Ерекшеліктері:
- 110 дайындау бағдарламасына арналған жад
- Буланудың инъекциялық түрі
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- Есіктің үлкейтілген әйнегі тіпті толық жүктелген камерада да пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Камерадан артық ылғалды ағызу
- Бағдарламалық құралды басқару тақтасындағы USB порты арқылы жаңарту
- Пісіру процесі аяқталғаннан кейін айналмалы жақтау автоматты түрде шпилька арбасын айналдыру күйіне орнатылады
- Қорғау дәрежесі: IPx4
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 53 кВТ
- Желдеткіштердің электр қозғалтқышы: 3х0,37 кВТ
- Сорғыштың электр қозғалтқышы: 0,12 кВТ
- Аралас режимде жұмыс істегенде су шығыны: 9 л/сағ
- Айналу жиілігі:
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 1400 айн/мин.
- Айналмалы жақтау: 3,7 айн/мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000003076 / РПШ-18-8- 6ЛР сериялы ЖАРЫҚ / жиналмалы конструкция |
| Салмағы (қаптамасыз) | 950 келі |
| Қыздыру уақыты | 20 минут |
| Биіктігі | 2484 мм |
| Тереңдігі | 1825.5 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | 800х600 мм табалар, №7 нан пішіні |
| Ені | 1707 мм |
- Бағасы: 10 292 019 ₸






