
Наубайхана шкафы Abat РПШ-18-8- 6МР + ТШГ-18-8-6
- Бар
- Коды:105088
10 987 433 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat РПШ айналмалы наубайхана шкафы-18-8- 6МР нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді, әртүрлі тағамдарды бумен және ыстық ауамен өңдеу арқылы жеке немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында біріктіріп дайындауға арналған. Модель таймері бар басқару панелімен, пісіру кезінде бағдарламаларды реттеу мүмкіндігімен және жұмыс режимдері мен төтенше жағдайлар туралы ақпаратты көрсетумен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, үстелдің қабырғалары мен қуысын оқшаулау полиуретанды көбікпен 80 мм құю әдісімен жасалған.
Жеткізу көлеміне ТШГ шпилькасы кіреді-18-8-6 18 деңгейге.
Жұмыс режимдері:
- Конвекция (270 °С дейін құрғақ қыздыру)
- Бумен конвекция (буды мерзімді бүркумен 270 °С дейін қыздыру)
- Жылыту
Ерекшеліктері:
- 110 дайындау бағдарламасына арналған жад
- Айналу жылдамдығы реттелетін желдеткіш
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- Есіктің үлкейтілген әйнегі тіпті толық жүктелген камерада да пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Камерадан артық ылғалды ағызу
- Бағдарламалық құралды басқару тақтасындағы USB порты арқылы жаңарту
- Пісіру процесі аяқталғаннан кейін айналмалы жақтау автоматты түрде шпилька арбасын айналдыру күйіне орнатылады
- Қорғау дәрежесі: IPx4
Пештің максималды жүктемесі:
- Салмақтық қант печеньесі: 12,6 кг
- Тәтті тоқаштар: 54 кг
- Батон (салмағы 0,3 кг): 65 кг
- Бөлке (салмағы 0,4 кг): 72 кг
- Қалыпты нан (салмағы 0,7 кг): 94,5 кг
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 52,97 кВТ
- Желдеткіштердің электр қозғалтқышы: 3х0,37 кВТ
- Сорғыштың электр қозғалтқышы: 0,12 кВТ
- Контроллердің салқындату электр қозғалтқышы: 4х 0,019 кВТ
- Арбаның айналу редукторының электр қозғалтқышы: 0,55 кВТ
- Сумен жабдықтаудың электромагнитті клапандары: 3х0,009 кВТ
- Жарықтандыру шамы: 4х0,025 кВТ
- ТЭНы: 51 кВТ
- ТЭН саны:
- 3х12 кВТ
- 3х5 кВТ
- Аралас режимде жұмыс істегенде су шығыны: 9 л/сағ
- Айналу жиілігі:
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 1440 айн/мин.
- Айналмалы жақтау: 3,7 айн/мин.
- Су құбыры жүйесіндегі судың қысымы: 49÷589 (0,5÷6) кПА (кгс/см2)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802457 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 950 келі |
| Қыздыру уақыты | 18 минут |
| Биіктігі | 2484 мм |
| Тереңдігі | 1826 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | 800х600 мм табалар, №7 нан пішіні |
| Ені | 1707 мм |
- Бағасы: 10 987 433 ₸






