
Наубайхана шкафы Abat РПШ-18-8- 6Р + ТШГ-18-8-6
- Бар
- Коды:218316
11 395 973 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat РПШ айналмалы наубайхана шкафы-18-8- 6Р қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жеке немесе аралас түрде бумен және ыстық ауамен өңдеу әдісімен нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді, әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель басқару панелімен, пісіру кезінде бағдарламаларды реттеу және жұмыс режимдері мен төтенше жағдайлар туралы ақпаратты көрсету мүмкіндігімен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, үстелдің қабырғалары мен қуысын оқшаулау полиуретанды көбікпен 80 мм құю әдісімен жасалған.
Жеткізу көлеміне ТШГ шпилькасы кіреді-18-8-6 18 деңгейге.
Жұмыс режимдері:
- Камераны алдын ала қыздыру режимі
- Конвекция (270 °С дейін құрғақ қыздыру)
- Біріктірілген (буды мерзімді бүркумен 270 °С дейін қыздыру)
- Бағдарламалау режимі
Ерекшеліктері:
- 110 дайындау бағдарламасына арналған жад
- Каскадты-науалы типті Аар суланулары
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- Есіктің үлкейтілген әйнегі тіпті толық жүктелген камерада да пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Камерадан артық ылғалды ағызу
- Камерадағы желдеткіштердің айналу жылдамдығын реттеу
- Бағдарламалық құралды басқару тақтасындағы USB порты арқылы жаңарту
- Жұмыс камерасындағы біркелкі температура және арбаның айналуы шаш қыстырғыш арбаның барлық деңгейлерінде пісірілген өнімдердің біркелкі боялуын қамтамасыз етеді
- Пісіру процесі аяқталғаннан кейін айналмалы жақтау автоматты түрде шпилька арбасын айналдыру күйіне орнатылады
- Есікті ашқан кезде бу мен ыстық ауаны шығаруға арналған қолшатыр
- Шпилька-арбаны домалату/домалату ыңғайлылығы үшін табалдырық
- Қорғау дәрежесі: IPx4
- Ықшамды дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 53 кВТ
- Желдеткіштердің электр қозғалтқышы: 3х0,37 кВТ
- Сорғыштың электр қозғалтқышы: 0,12 кВТ
- Аралас режимде жұмыс істегенде су шығыны: 9 л/сағ
- Айналу жиілігі:
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 1400 айн/мин.
- Айналмалы жақтау: 3,7 айн/мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000006779 / РПШ-18-8- EXPERT сериясының 6Р / жиналмалы конструкция |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1067 келі |
| Қыздыру уақыты | 20 минут |
| Биіктігі | 2484 мм |
| Тереңдігі | 1781 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | 800х600 мм табалар, №7 нан пішіні |
| Ені | 1707 мм |
- Бағасы: 11 395 973 ₸





