
Наубайхана шкафы Abat РПШ-16-2/ 1Л + ТШГ-16-2/1
- Бар
- Коды:172870
6 471 175 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat РПШ айналмалы наубайхана шкафы-16-2/ 1Л нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді, әртүрлі тағамдарды бумен және ыстық ауамен өңдеу арқылы жеке немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында біріктіріп дайындауға арналған. Модель басқару панелімен, пісіру кезінде бағдарламаларды реттеу және жұмыс режимдері мен төтенше жағдайлар туралы ақпаратты көрсету мүмкіндігімен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 16 деңгейге арналған ТШГ-16-2/1 шпилькасы кіреді.
Жұмыс режимдері:
- Камераны алдын ала қыздыру режимі
- Конвекция (270 °С дейін құрғақ қыздыру)
- Біріктірілген (буды мерзімді бүркумен 270 °С дейін қыздыру)
- Бағдарламалау режимі
Ерекшеліктері:
- 110 дайындау бағдарламасына арналған жад
- Буланудың инъекциялық түрі
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- Есіктің үлкейтілген әйнегі тіпті толық жүктелген камерада да пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Бағдарламалық құралды басқару тақтасындағы USB порты арқылы жаңарту
- Пісіру процесі аяқталғаннан кейін айналмалы жақтау автоматты түрде шпилька арбасын айналдыру күйіне орнатылады
- Қорғау дәрежесі: IPx4
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 35,12 кВТ
- Желдеткіштердің электр қозғалтқышы: 2х0,37 кВТ
- Сорғыштың электр қозғалтқышы: 0,12 кВТ
- Аралас режимде жұмыс істегенде су шығыны: 6 л/сағ
- Айналу жиілігі:
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 1400 айн/мин.
- Айналмалы жақтау: 1 айн/мин.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000003089 / РПШ-16-2/ LIGHT сериясының 1Л (жиынтықта ТШГ-16-2/1) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 580 келі |
| Қыздыру уақыты | 18 минут |
| Биіктігі | 2145 мм |
| Тереңдігі | 1520 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 250 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | №7 нан табасы, табалар 600х400 мм, GN 2/1, GN 1/1 |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 6 471 175 ₸






