
Қуыруға арналған шкаф Emperoemp.PLS.7FRE02
- Бар
- Коды:333196
940 099 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
700+ сериялы Emperoempo EMP.PLS.7FRE02 электрлі қуырғыш шкафы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың үлкен ассортиментін дайындауға арналған. Модель 3 жоғарғы және 3 төменгі құбырлы электр жылытқыштарының (қыздыру элементтері) қондырғылары бар қуыру камерасымен, топсалы есікпен, алдыңғы жағының сол жағында орналасқан 2 айналмалы қосқышы бар электромеханикалық басқару панелімен және жабдықты сақтауға арналған топсалы есігі бар шкафпен жабдықталған. . Камераның ішкі қаптамасы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне торлы сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру режимдері:
- Жоғарғы
- Төменгі
- Жоғарғы + төменгі
- Айналмалы қосқыштар арқылы қосу, өшіру, режимді таңдау және температураны реттеу
- Режимдерді іске қосудың және қыздырудың жарықдиодты индикаторлары
- Қызып кету және кернеудің төмендеуі кезінде автоматты түрде өшіру
- Қарапайым басқару элементтері
- Термооқшауланған тұтқа
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Кеңістікті оңтайландыруға арналған шағын габариттер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану параметрлері:
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 35 °С
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 80%
- Ұсынылатын максималды орнатылған температура диапазоны: 250-ден 280 °С-қа дейін
- ТЭН қуаты: 6х1,5 кВТ
- Қуат кабелінің қимасы: 5х2,5 мм2
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 9 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1200 мм |
| Биіктігі | 550 мм |
| Салмақ | 80 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Камера өлшемдері | 571х665х270 мм |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 650х530 мм |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 2 |
| Сыйымдылықтардың форматы | GN 2/1 |
- Бағасы: 940 099 ₸


