
Қуыруға арналған шкаф KAYMAN ШЭ-3-1- МҮК
- Бар
- Коды:144662
699 054 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуыруға арналған шкаф KAYMAN ШЭ-2-11- МҮК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель бумен ылғалдандырумен, камераның артқы жарығымен, қос термостатпен жабдықталған, шкаф камерасы шыңдалған шыныдан жасалған бақылау әйнегімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, ұнтақпен қапталған, пеш көміртекті болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 көміртекті болаттан жасалған пісіру парағы және 4 сырғымалы рельс кіреді.
Ерекшеліктері:
- Апаттық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Жиналмалы тірек
- Есіктер күшейтілген топсалармен жабдықталған
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру уақыты 240 °С дейін: 30 мин
- Пештің температурасын реттеу диапазоны: 30 °C
- Ток жиілігі: 50 Гц
- Қуыруға арналған шкафтың өлшемі: 535х535х290 мм
- Тұтқасы бар ені: 900 мм
- Қаптамадағы габариттері: 990х1100х1660 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Көміртекті болаттан жасалған тор 470х530 мм
- Таба 470х530х30 мм
- Термостат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 195 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 235 келі |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1490 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 470х530 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 699 054 ₸


