
Қуыруға арналған шкаф KAYMAN ШЭ-3-2
- Бар
- Коды:228114
1 704 570 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ШЭ-3-2 модульді қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Әрбір камера үлкен бақылау терезесімен, жарықтандырумен және 2 жоғары дәлдіктегі температура реттегіштерімен жабдықталған. Бет жағы тот баспайтын болаттан, бүйір панельдері мен төбесі ұнтақпен қапталған болаттан, камера есіктері шыңдалған шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Буды ылғалдандыру
- Күшейтілген екі жақты шкаф есігінің топсалары
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздырғыш элементтердің саны: 36
- 1 пісірілген өнімге өнімділік: 72 дана. пішінді нан (L7 пішіні)
- Әрбір ішкі камераның биіктігі: 230 мм
- Гриль камерасының ішкі өлшемдері: 960х760х220 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1330x1035x1620 мм
Назар аударыңыз! Екінші фотода опциялары бар модель (тұғыр) көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 285 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 340 келі |
| Биіктігі | 1370 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1620 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Қуат | 16.2 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 530х325 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | №7 нан табасы, 600х400 мм табалар, 700х460 мм табалар |
| Ені | 1230 мм |
- Бағасы: 1 704 570 ₸



