
Қуыруға арналған шкаф KAYMAN ШЭ-2-2
- Бар
- Коды:258175
1 391 698 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШЖЭ-2-2 қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель камералардағы температураны реттейтін 2 жиналмалы секциямен, 2 қыздыру элементінің тобымен және 2 термостатпен жабдықталған. Бет жағы тот баспайтын болаттан, бүйірлік панельдер ұнтақпен қапталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- әр камераға 2 жоғары дәлдіктегі термостат
- Бумен ылғалдандыру функциясы
- Әрбір камерада ішкі жарықтандыру
- Үлкен қарау терезелері бар есіктер
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздырғыш элементтердің саны: 24
- 1 пісірілген өнімге өнімділік (қалыпты нан, Л7 қалып): 48
- Пісірме табақтардың сыйымдылығы:
- 325х530х15 мм: 3 дана/секция / 6 дана/шкаф
- 600х400х15 мм: 2 дана/секция / 4 дана/шкаф
- 700х450х15 мм: 2 дана/секция / 4 дана/шкаф
- Қаптамадағы габариттері: 1330x1035x1250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 230 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 255 келі |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1250 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Қуат | 10.8 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 530х325 мм |
| Камера өлшемдері | 960х760х220 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | №7 нан пішіні, 600х400 мм табалар |
| Ені | 1230 мм |
- Бағасы: 1 391 698 ₸



