
Қуыруға арналған шкаф KAYMAN ШЭ-4-1 БКН
- Бар
- Коды:258245
2 381 659 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШЖЭ-4-1 БКН қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель үлкен жұмыс камералары бар 4 жиналмалы секциямен жабдықталған. Шкафтың қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- әр камераға 2 жоғары дәлдіктегі термостат
- Бумен ылғалдандыру функциясы
- Әрбір камерада ішкі жарықтандыру
- Үлкен қарау терезелері бар есіктер
- Күшейтілген екі жақты түйіспелер
- Төбесі жоқ жоғарғы секция
- Аяқтары жоқ төменгі секция
- Шкафты 5 қабатқа дейін ұлғайту мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздырғыш элементтердің саны: 48
- Жұмыс камерасының биіктігі: 230 мм
- 1 пісірілген өнімге өнімділік (қалыпты нан, Л7 қалып): 96
- 600х400 мм / 700х450 мм астындағы бағыттағыштардың саны: 6
- Қаптамадағы габариттері: 1330x1035x1810 мм
Назар аударыңыз! Суретте 3 камерасы бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 415 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 449 келі |
| Биіктігі | 1560 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1250 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 4 |
| Қуат | 21.6 кВТ |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | табалар 600х400 мм, нан пішіні №7 |
| Ені | 1230 мм |
- Бағасы: 2 381 659 ₸


