
Қуыруға арналған шкаф KAYMAN ШЭ-3-1
- Бар
- Коды:86825
2 124 589 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШЖЭ-3-1 қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель бумен ылғалдандырумен және 3 жиналмалы секциямен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1330x1035x1620 мм
Назар аударыңыз! Екінші фотода опциялары бар модель (тұғыр) көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 320 келі |
| Биіктігі | 1370 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1620 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Қуат | 16.2 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1230 мм |
- Бағасы: 2 124 589 ₸



