
Қуыруға арналған шкаф KAYMAN ШЭ-1-11- МҮК
- Бар
- Коды:258149
283 718 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуыруға арналған шкаф KAYMAN ШЭ-1-11- МҮК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель жиналмалы тұғырмен жабдықталған. Алдыңғы бөлігі тот баспайтын болаттан, тұғыр, бүйір және артқы қабырғалары боялған металдан, ал пеш көміртекті болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 470х530х30 мм көміртекті болаттан жасалған 3 пісіру парағы және 4 бағыттаушы рельс кіреді.
Ерекшеліктері:
- Модульдік конструкция
- Апаттық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру уақыты 240 °С дейін: 30 мин
- Қаптамадағы габариттері: 990х1120х870 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 140 келі |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1080 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 870 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 470х530 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 283 718 ₸


