
Қуыруға арналған шкаф KAYMAN ШЖГ-1-12
- Бар
- Коды:258246
463 656 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШЖГ-1-12 қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель 1 оттықпен, 1 қыздыру элементімен, "газды басқару" жүйесімен және үлкен жұмыс камерасымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрмен тұтату
- Таймер
- Үлкен қарау терезесі бар есік
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Оттық: 2,9 кВТ
- ТЭН: 1,5 кВТ
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 90 мм
- Газ шығыны::
- Табиғи: 0,28 м3/сағ
- Пропан-бутан: 0,18 кг/сағ
- Газ құбырына қосылу: 1/2"
- Қаптамадағы габариттері: 950x950x980 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 115 келі |
| Қыздыру уақыты | 10 минуттан 15 минутқа дейін |
| Биіктігі | 680 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 980 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 2.9 кВТ |
| Қосылу | газ, 220 В |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 650х530 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 463 656 ₸


