
Қуыруға арналған шкаф Rada ШЭЖ-923
- Бар
- Коды:36589
1 070 022 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуыруға арналған үш секциялы шкаф Rada ШЭЖ-923 қоғамдық тамақтандыру орындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын қуыруға және пісіруге арналған. 1хGN 2/1 немесе 2хGN1/1 (әрбір секция үшін) стандартты гастроэмкосттарды пайдалану көзделген.
Ерекшеліктері:
- Бір-бірінен тәуелсіз жұмыс істейтін үш жылу камерасы
- Камералардың қос қабырғалары бар, олардың арасы жылу оқшаулағыш материалмен толтырылған
- Қыздыру элементтерінің және датчиктердің қуатын сатылы реттеуге арналған қосқыштар - камерада белгіленген режимді автоматты түрде ұстап тұруға арналған температура релесі
- Тот баспайтын болаттан жасалған есік тұтқалары, карболиттен жасалған оттықтардың қызуын реттейтін тұтқалар (бұл материал ыстыққа төзімді және 200 °C-тан жоғары температураға төзімді)
- Алмалы-салмалы бағыттағыштар
- Плиталардың табан-тіректерінің реттелетін негіздері болады
- Камералар саны: 3
- Науа 650х525х30 – 9 дана.
- Ұсынылатын ассортимент – табалар 650х525х50 мм, 650х525х80 мм
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1045х1090х1870 мм
- Қаптама көлемі: 2,13 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 258 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 9 |
| Қыздыру уақыты | 20 минут |
| Биіктігі | 1625 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1870 мм |
| Тереңдігі | 915 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 13 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 650х525 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 300 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | GN 2/1 |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 1 070 022 ₸


