
Қуыруға арналған шкаф Rada ШЭЖ-921
- Бар
- Коды:48993
324 527 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada ШЭЖ-921 шкафы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындары мен ірі супермаркеттерде тағамдардың кең ассортиментін қуыруға және пісіруге арналған. Шкафтың қаңқасы 20х20х2 мм шаршы құбырдан, құрылғының алдыңғы жағы мен төбесі AISI 304 баспайтын болаттан, бүйір қабырғалары ұнтақ бояумен боялған болаттан, тұғыры 40х40 мм шаршы құбырдан жасалған, сөремен жабдықталған. ұнтақ бояумен боялған болаттан. Қаңқаға, бүйір қабырғаларға және тұғырға арналған металл алдын ала гальваникалық өңдеуден өткен.
Жеткізу көлеміне тұғыр және 650х525х30 мм 3 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Электрлік қосқыштар мен термостаттар керамикадан жасалған
Қосымша сипаттамалар:
- Тэндер саны: 8
- Қаптамадағы габариттері: 1045х1090х1385 мм
- Қаптама көлемі: 1,6 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 87 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 118 келі |
| Қыздыру уақыты | 20 минут |
| Биіктігі | 1140 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1385 мм |
| Тереңдігі | 915 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қуат | 4 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 650х525 мм, 530х325 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 300 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | GN 1/1 |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 324 527 ₸


