
Қуыруға арналған шкаф Rada ШЭЖ-922
- Бар
- Коды:48995
563 380 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada ШЭЖ-922 шкафы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындары мен ірі супермаркеттерде тағамдардың кең ассортиментін қуыруға және пісіруге арналған. Шкафтың қаңқасы 20х20х2 мм шаршы құбырдан, құрылғының алдыңғы жағы мен төбесі AISI 304 баспайтын болаттан, бүйір қабырғалары ұнтақ бояумен боялған болаттан, тұғыры 40х40 мм шаршы құбырдан жасалған, сөремен жабдықталған. ұнтақ бояумен боялған болаттан. Қаңқаға, бүйір қабырғаларға және тұғырға арналған металл алдын ала гальваникалық өңдеуден өткен.
Жеткізу көлеміне тұғыр және 650х525х30 мм өлшемді 6 науа кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Электрлік қосқыштар мен термостаттар керамикадан жасалған
- Ұсынылатын ассортимент: табалар 650х525х50 мм, 650х525х80 мм
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Қаптамасы: ағаш паллет және қаңқа, картоннан жасалған қорап
Қосымша сипаттамалар:
- Тэндер саны: 8
- Қаптамадағы габариттері: 1045х1090х1870 мм
- Қаптама көлемі: 2,13 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 152 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 210 келі |
| Қыздыру уақыты | 20 минут |
| Биіктігі | 1625 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1870 мм |
| Тереңдігі | 915-тен 978 мм-ге дейін |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Қуат | 8.7 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 530х325 мм, 650х525 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 300 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | GN 1/1, GN 1/2 |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 563 380 ₸


