
Grill Master ШЖЭ/3 тот баспайтын қуыру шкафы. болат
- Бар
- Коды:73465
1 983 640 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ШЭЭ/3 қуыру шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындау үшін пайдаланылады. Модель жарықтандырумен, әрбір секцияға 2 жоғары дәлдіктегі термостатпен және күшейтілген екі жақты топсалары бар есіктермен жабдықталған. Шкафтың қаптамасы тот баспайтын болаттан, камера есіктері шыңдалған шыныдан жасалған.
Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- 3 бірдей жиналмалы секциялар
- Әрбір камерада буды ылғалдандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- Бөлім:
- 3х325х530 мм тереңдігі 15 мм
- 2х 600х400 мм тереңдігі 15 мм
- 2х 700х450 мм тереңдігі 15 мм
- Жалпы:
- 9х325х530 мм тереңдігі 15 мм
- 6х600х400 мм тереңдігі 15 мм
- 6х700х450 мм тереңдігі 15 мм
- Бөлім:
- Өнімділік (Л7 нысаны): 72 дана.
- Қыздырғыш элементтердің саны: 3х12 дана.
- Қаптамадағы габариттері: 1330х1035х1620 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22115120688 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 311 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 344 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 9, 6 |
| Биіктігі | 1370 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1620 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 16.2 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 530х325 мм |
| Камера өлшемдері | 960х760х220 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 600х400 мм, GN 1/1, нан пішіні №7 |
| Ені | 1230 мм |
- Бағасы: 1 983 640 ₸


