
Қуыруға арналған шкаф Grill Master Ф3ШЖЭ
- Бар
- Коды:25867
433 063 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ФШЖЭ қуыру шкафы картопты дайындау үшін арнайы жасалған. Шкафтың орындалуы - электрлік. Картопты дайындау процесі таза картопты фольгаға салып, науа сөрелеріне салуға дейін азаяды.
Ерекшеліктері:
- Пісіру уақыты: 20-25 мин.
Науалар саны: 3 дана.
1 жүктемедегі өнімділік: 30 дана.
- Алдын ала дайындалған картопты жылытуға және уақытша сақтауға арналған шыны есігі бар камера
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21501 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 30 |
| Қыздыру уақыты | 10 минуттан 15 минутқа дейін |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 3.6 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 433 063 ₸


