
Grill Master ШЭ/1 тұғыры бар қуыру шкафы
- Бар
- Коды:306209
314 969 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ШЭЭ/1 қуыру шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындау үшін пайдаланылады. Модель бір секцияға 2 температура реттегіші бар модульдік секциямен жабдықталған. Беткі панелі тот баспайтын болаттан, бүйірлері мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470 мм өлшемді 3 науа және тұғыр кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 4 табақ
- Қыздырғыш элементтердің саны: 2 дана
- Тұтынылатын қуат: 4,5 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 890х750х1300
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22301 |
| Биіктігі | 1080 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 545х534х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 314 969 ₸


