
Grill Master ШЖЭ/1 стандартты қуыру шкафы, кр.металл+н/болат
- Бар
- Коды:336569
759 065 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ШЭЭ/1 қуырғыш наубайхана шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан және нан-тоқаш өнімдерін дайындау үшін пайдаланылады. Модель электромеханикалық басқарумен, 2 термостатпен, камераның артқы жарығымен және бумен ылғалдандырумен жабдықталған. Шкафтың есігі ауа саңылауымен жақсы жылу оқшаулау үшін жасалған, күнделікті жүктемелерге төтеп беретін әйнекпен және топсалармен жабдықталған. Беткі панель тот баспайтын болаттан, бүйірлік панельдер мен шатыр ұнтақпен қапталған болаттан жасалған.
Науалар жеткізу көлеміне кірмейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тэндер саны: 12
- Камераның ішкі өлшемдері: 960х760х220 мм
- Науалардың сыйымдылығы: 3GN1/1-15 мм немесе өлшемдері 600х400х15 мм немесе 700х450х15 мм болатын 2 науа
Назар аударыңыз! Науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 118 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 570 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 820 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 5.5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +50-ден +320 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | GN 1/1, табалар 600х400 мм |
| Ені | 1230 мм |
- Бағасы: 759 065 ₸


