
Grill Master ШЭ/3 қуырғыш шкафы тұғыры бар
- Бар
- Коды:176298
847 346 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ШЭЭ/3 қуыру шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындау үшін пайдаланылады. Модель әр секцияға 2 термостаты бар 3 модульдік секциямен жабдықталған. Беткі панельдер тот баспайтын болаттан, бүйірлік панельдер мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530х470 мм өлшемді 9 науа және тұғыр кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- Секция: 4 табақша 530х470х30 мм
- Барлығы: 12 науа 530х470х30 мм
- Қыздырғыш элементтердің саны:
- Секцияға: 2
- Барлығы: 6
- Тұтынылатын қуат: 13,5 кВТ
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 65 мм
- Тұғырдың габариттері: 800х576х228 мм
- Қаптамадағы габариттері: 860х750х1680
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШЭ/3 22303/180130 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 172 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 197 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 12 |
| Биіктігі | 1505 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1680 мм |
| Тереңдігі | 706 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Камера өлшемдері | 545х534х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 847 346 ₸


