
Ф2ЖТЛДЭ Grill Master қуыру шкафы
- Бар
- Коды:64370
518 728 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ЖТЛДЭ қуыру шкафы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ет, балық, құс етін қуыруға, көкөністерді, жарма және ұн өнімдерін пісіруге дербес элемент ретінде немесе газ плиталарына арналған опция ретінде арналған.
Жабдық 120 минуттық таймермен, ішкі жарықтандырумен, 2 термостатпен және термометрмен жабдықталған. Шкаф тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру бөлігінің есігі ыстыққа төзімді әйнекпен жабдықталған.
Шкафқа арналған тұғыр бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 90 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24021 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 74 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 4 |
| Биіктігі | 680 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 980 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 650х530 мм, 530х325 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | GN 2/1, GN 1/1 |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 518 728 ₸


