
Grill Master ШЖЭ/2 қуыру шкафы
- Бар
- Коды:115377
1 394 913 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ШЭЭ/2 қуыру шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындау үшін пайдаланылады. Модель жарықтандырумен және әрбір секцияға 2 жоғары дәлдіктегі термостатпен жабдықталған. Беткі панельдер тот баспайтын болаттан, бүйірлік панельдер ұнтақпен қапталған болаттан, камера есіктері тот баспайтын болаттан және шыңдалған шыныдан жасалған.
Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- 2 бірдей жиналмалы секциялар
- Әрбір камерада буды ылғалдандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- Бөлім:
- 3х325х530 мм тереңдігі 15 мм
- 2х 600х400 мм тереңдігі 15 мм
- 2х 700х450 мм тереңдігі 15 мм
- Жалпы:
- 6х325х530 мм тереңдігі 15 мм
- 4х600х400 мм тереңдігі 15 мм
- 4х700х450 мм тереңдігі 15 мм
- Бөлім:
- Өнімділік (Л7 нысаны): 48 дана.
- Қыздырғыш элементтердің саны: 2х12 дана.
- Қаптамадағы габариттері: 1330х1035х1250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШЭ/2 22117К |
| Салмағы (қаптамасыз) | 230 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 255 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 4, 6 |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1250 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3, 2 |
| Қуат | 10.8 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 530х325 мм |
| Камера өлшемдері | 960х760х220 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | GN 1/1, табалар 600х400 мм, нан пішіні №7 |
| Ені | 1230 мм |
- Бағасы: 1 394 913 ₸


