
Ф2ЖТЛКДЭ Grill Master қуыру шкафы (конвекциямен)
- Бар
- Коды:336571
779 495 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ЖТЛКДЭ үстел үсті қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындау үшін пайдаланылады. Модель электромеханикалық басқарумен, конвекциямен, 4 жұп бағыттағышпен, камераның артқы жарығымен, есікпен, күшейтілген топсалармен, 2 термостатпен және дыбыстық дабылы бар таймермен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, есіктің қондырмасы шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне пісіру парағы мен сөре кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Таймер уақыты: 120 мин.
- Тэндер саны: 2 дана.
- Науалардың сыйымдылығы: 2х4ГН1/1, 4ГН2/1 немесе 4 науа 530х590 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24015 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 4 |
| Биіктігі | 680 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 980 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қуат | 4.5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 547х670х437 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +50-ден +320 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | GN 2/1, GN 1/1 |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 779 495 ₸


