
Нан пісіретін пеш Grill Master ШЖГ/2 бумен ылғалдандырумен
- Бар
- Коды:336697
3 225 219 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пеш пеші Grill Master SHZHG / 2 жартылай фабрикаттарды функционалды контейнерлерде термиялық өңдеуге, қуыруға, бұқтыруға және қуыруға, қоғамдық тамақтандыру орындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель 2 интегралды секциямен, қазандықтың буымен ылғалдандырумен, оттықтарды электронды тұтану жүйесімен, газды басқару жүйесімен, әр секцияның таймерімен және әр секцияның жарқын шамдарымен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан, есік ендірмелері шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тығындармен жабдықталған дөңгелектері бар бір аралық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Үлкен жұмыс камерасы
- 16 бағдарламаланатын жұмыс режимдері
- Пешті кешіктіріп іске қосу режимі
- Пештің қоймасы мен оттығының температурасын бөлек реттеу
- Әрбір секцияның қақпашысы
- Серіппелі кері есікті жабу механизмі
- Метанға баптау
- Табиғи және баллонды газбен жұмыс істеуге арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірудің 1 циклі бойынша өнімділік: L7 формасындағы 48 бөлке, 28 бөлке немесе 20 багет
- Қуат:
- Газ: 12 кВТ
- Электрлік: 6,5 кВТ
- Жанарғылар саны:
- Секцияға: 2
- Барлық бұйымға: 4
- Газ шығыны:
- Пропан-бутан: 0,96 кг/сағ
- Метан, табиғи: 1,27 м3/сағ
- Газ құбырына қосылу: G 1/2"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 13082 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 140 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 4 |
| Биіктігі | 1512 мм |
| Тереңдігі | 1086 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 2 |
| Қуат | 12 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 870х680х185 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +40-тан +300 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Ені | 1390 мм |
- Бағасы: 3 225 219 ₸



