
Нан пісіретін пеш Grill Master ШЖГ/1 400 С, бумен ылғалдандырумен
- Бар
- Коды:336707
2 027 438 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ШЖГ/1 ошақтық наубайхана пеші қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіру үшін пайдаланылады. Модель камерамен, қазандық бумен ылғалдандырумен, қыздырғыштарды электронды басқару және тұтану жүйесімен, газды басқару жүйесімен, таймермен және жарқын жарықпен жабдықталған. Бұйым ыстыққа төзімді тот баспайтын болаттан жасалған, есіктің қондырмасы шыңдалған шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үлкен жұмыс камерасы
- 16 бағдарламаланатын жұмыс режимдері
- Пешті басқару электроникасының салқындату жүйесі
- Пешті кешіктіріп іске қосу режимі
- Пештің қоймасы мен оттығының температурасын бөлек реттеу
- Қақпа
- Серіппелі кері есікті жабу механизмі
- Табиғи және баллонды газбен жұмыс істеуге арналған
- Метанға баптау
- Пиццаға арналған газды пеш ретінде пайдалануға болады
Қосымша сипаттамалар:
- 1 пісіру циклі бойынша өнімділік: L7 пішініндегі 24 бөлке, 14 бөлке немесе 10 багет
- Оттықтар саны: 2
- Газ шығыны:
- Пропан-бутан: 0,39 кг/сағ
- Метан, табиғи: 0,66 м3/сағ
- Газ құбырына қосылу: G 1/2"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 13085 |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 2 |
| Биіктігі | 763 мм |
| Тереңдігі | 987 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 2 |
| Қуат | 6 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Камера өлшемдері | 870х680х185 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +40-тан +400 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Ені | 1388 мм |
- Бағасы: 2 027 438 ₸




