
Grill Master ШЖГ/2 наубайхана шкафы
- Бар
- Коды:119305
2 646 298 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ШЖГ/2 наубайхана шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель электронды басқару элементтерімен, жарықтандырумен және серіппелі кері жабылатын механизмі бар есіктермен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, камера есіктері қос шыңдалған шыныдан жасалған.
Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- 16 бағдарламаланатын режимдер
- Таймер
- Пешті кешіктіріп іске қосу режимі
- 4 Premix жүйесінің оттықтары
- Газды басқарудың кешенді жүйесі бар оттықтарды тұтандырудың электрондық жүйесі
- Пештің қоймасы мен оттығының температурасын бөлек реттеу
- 2 бірдей бөлінбейтін секциялар
- Әрбір секциядағы қақпалы ысырма
- Тығындары бар дөңгелектердегі тіреуіш
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Бөлке (Л7 пішіні): 48 дана.
- Батон: 28 дана.
- Багет: 20 дана.
- Оттықтар саны: 2х2 дана.
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,33 м3/сағ
- Пропан-бутан: 0,78 кг/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 13080 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 140 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 8 |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Тереңдігі | 990 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 12 кВТ |
| Қосылу | газ, 220 В |
| Камера өлшемдері | 910х715х185 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 40-тан 400 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | табалар 600х400 мм, нан пішіні №7 |
| Ені | 1390 мм |
- Бағасы: 2 646 298 ₸


