
Ошақ пеші UNOX XEBDC-02EU-D
- Бар
- Коды:86929
1 875 952 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEBDC-02EU-D оттық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Модель сандық басқару панелімен жабдықталған және оны BakerTop MIND.Maps сериялы бу конвекторларымен бірге пайдалануға болады.
Жеткізу көлеміне "Стартер жинағы" кіреді. Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Жабдық сумен жабдықтау желісіне (3/4"клапан) қосылған болуы керек.
Ерекшеліктері:
- Камераның биіктігі 250 мм
- Қолмен және автоматты жұмыс режимдері
- STEAM.Maxi™ технологиясы: камераға ылғалдылықты жеткізу (10 қадаммен 10-нан 100%-ға дейін)
- DRY.Maxi™ технологиясы: камерадан ылғалдылықты жылдам кетіру (10 қадаммен 10-нан 100%-ға дейін)
- жадтағы 99 бағдарлама, әрқайсысы 10 қадамнан
- "Соңғы бағдарлама" функциясы (тексерудің алдыңғы қадамын қайталайды)
- Үзілген циклды жалғастыру функциясы
- Парақтар бірінен соң бірі 1 деңгейде орнатылады
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 2 парақ 600х400 мм
- Қосылатын судың максималды температурасы: 30 °C
- Қосылатын судың қысымы: 150-ден 600 кПА-ға дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 45 мм
- Артынан, минимум: 70 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы:
- XUC 062
- XUC 063
- Тіреуіш XWVRC-0021-H
Үйлесімділік:
- XEBC-04EU-EPR бу комбайны
- XEBC-04EU-E1R бу комбайны
- XEBC-06EU-EPR бу комбайны
- XEBC-06EU-EPL бу комбайны
- XEBC-06EU-E1R бу конвектоматы
- XEBC-06EU-E1L бу конвектоматы
- XEBC-06EU-GPR бу комбайны
- XEBC-06EU-EPR-SP бу комбайны
- XEBC-10EU-EPR бу комбайны
- XEBC-10EU-E1R бу конвектоматы
- XEBC-10EU-E1L бу конвектоматы
- XEBC-10EU-GPR бу комбайны
- XEBC-10EU-EPR-SP бу комбайны
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 1150 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қуат | 5.7 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 290 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 1 875 952 ₸


