
Ошақ пеші UNOX XEBDC-02EU-C
- Бар
- Коды:86930
1 571 191 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEBDC-02EU-C ошақ пеші BakerTop MIND сериялы бу конвекторларымен бірге қолданылады.Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда әртүрлі тағамдарды дайындауға, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған карталар. Модель негізгі жабдықтың басқару панелінен басқарылады, себебі оның дербес басқару панелі жоқ.
Жабдық сумен жабдықтау желісіне (3/4"клапан) қосылған болуы керек.
Жеткізу көлеміне "Стартер жинағы" кіреді. Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Камераның биіктігі: 250 мм
Қосымша сипаттамалар:
- Қосылатын судың максималды температурасы: 30 °C
- Қосылатын судың қысымы: 150-ден 600 кПА-ға дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 45 мм
- Артынан, минимум: 70 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы:
- XUC 062
- XUC 063
- Тіреуіш XWVRC-0021-H
Үйлесімділік:
- XEBC-04EU-EPR бу комбайны
- XEBC-04EU-E1R бу комбайны
- XEBC-06EU-EPR бу комбайны
- XEBC-06EU-EPL бу комбайны
- XEBC-06EU-E1R бу конвектоматы
- XEBC-06EU-E1L бу конвектоматы
- XEBC-06EU-GPR бу комбайны
- XEBC-06EU-EPR-SP бу комбайны
- XEBC-10EU-EPR бу комбайны
- XEBC-10EU-E1R бу конвектоматы
- XEBC-10EU-E1L бу конвектоматы
- XEBC-10EU-GPR бу комбайны
- XEBC-10EU-EPR-SP бу комбайны
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 2 |
| Биіктігі | 502 мм |
| Тереңдігі | 1150 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 2 |
| Қуат | 5.7 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 290 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 1 571 191 ₸


