
Ошақ пеші UNOX XEKDT‑01EU‑D
- Бар
- Коды:227251
1 537 243 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DeckShop сериялы UNOX XEKDT‑01EU‑D оттық пеші.Pro BakerShop сериялы бу конвекторларымен бірге қолданылады.Pro қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, сондай-ақ басқа да көптеген тағамдарды дайындауға арналған. Модель пешке қарамастан пісіру процесін басқаруға мүмкіндік беретін сандық басқару панелімен жабдықталған.
Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
Үйлесімділік:
- UNOX XEFT-04EU-ETDV бу комбайны
- UNOX XEFT-04HS-ETDV бу комбайны
- UNOX XEFT-04EU-ELDV бу комбайны
- UNOX XEFT-04HS-ELDV бу комбайны
- UNOX XEFT-04HS-ELDP бу комбайны
- UNOX XEFT-04EU-EGDN бу комбайны
- UNOX XEFT-04HS-EGDN бу комбайны
- UNOX XEFT-04EU-ETRV бу комбайны
- UNOX XEFT-04HS-ETRV бу комбайны
- UNOX XEFT-06EU-ETRV бу комбайны
- UNOX XEFT-10EU-ETRV бу комбайны
- UNOX XEFT-10EU-EMRV бу комбайны
- UNOX XEFT-06EU-EMRV бу комбайны
- UNOX XEFT-04EU-EMRV бу комбайны
- UNOX XEFT-04HS-EMRV бу комбайны
- UNOX XEFT-06EU-ELRV бу комбайны
- UNOX XEFT-10EU-ELRV бу комбайны
- UNOX XEFT-10EU-EGRN бу комбайны
- UNOX XEFT-06EU-EGRN бу комбайны
- UNOX XEFT-06EU-ELLV бу комбайны
- UNOX XEFT-10EU-ELLV бу комбайны
- UNOX XEFT-06EU-ETRV-MT бу комбайны
- UNOX XEFT-10EU-ETRV-MT бу комбайны
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 1 |
| Биіктігі | 405 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 690 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 1 |
| Қуат | 2.7 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 290 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 537 243 ₸




