
Қуыруға арналған шкаф Восход ШЖК 1
- Бар
- Коды:127444
297 389 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход ШЖК 1 қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мяса, балықтан, құс етінен және көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыру, ұсақ ұннан жасалған бұйымдарды пісіру, сондай-ақ сүзбе пісіру және сұйық тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған. Есіктің қаптамасы мен шкафтың алдыңғы панелі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 жалпақ ошақ парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Наубайхана камерасында басқару панелінен орнатылған температураны реттеу және автоматты түрде ұстап тұру
- Наубайхана камерасының жоғарғы және төменгі аймақтарындағы қыздыру элементтерінің қуатын реттеу мүмкіндігі
- Тағамды дайындау кезінде орнатылған температураларды реттеу
- Индикация бойынша басқаруды визуалды бақылау мүмкіндігімен қолмен басқару:
- Авариялық жағдай
- Шкафқа электр қуатын беру
- Төменгі ондықтарды ауыстырып қосқыштармен қосу
- Жоғарғы ТЭЖ қосқыштарымен қосу
- Электрмен жабдықтау желісіне қосылу мүмкіндігі 2NРЕ ~ 380В (50Гц) немесе 1NРЕ ~ 220В (50Гц)
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру алаңы: 0,252 м2
- Астыңғы табақтың өлшемі: 536х470х15 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Шкафқа гастроэмкосттарды орнату мүмкіндігі GN 1/1
- Аяқтары реттелетін жиналмалы тұғыр (Н 155 мм)
- Аяқтары реттелетін жиналмалы тұғыр (Н 645 мм)
Назар аударыңыз! Суретте көрсетілген тұғырлар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "ҚТК" 1 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 492 мм |
| Тереңдігі | 882 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қуат | 4.8 кВТ |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 536х470 мм |
| Ені | 842 мм |
- Бағасы: 297 389 ₸





