
Наубайхана пеші Восход Пассат 096
- Бар
- Коды:165202
2 994 732 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход Пассат 096 нан пеші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдердің кең ассортиментін пісіру үшін қолданылады. Пештің пісіру камерасы мен беткі панелі тот баспайтын болаттан, есігі шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Микроконтроллерді басқару жүйесі
- Пісіру кезінде пісіру камерасынан ылғалды кетіру
- Камераны жарықтандыру
- Есікті ашық және жабық күйде бекіту
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірудің жалпы ауданы: 0,96 м2
- 1 пісірілген өнімге өнімділік:
- Ошақ наны 0,5 кг / 16 дана.
- Батон 0,3 кг: 20 дана.
- Бидай наны, қара бидай-бидай Л7 / Л10 нысандарында: 30 дана. (металл астауларды пайдаланған кезде)
- Сыйымдылығы (металл астауларды пайдаланған кезде):
- Нан пішіндері Л7: 30 дана.
- Пісірме табақтар (400х600 мм): 4 дана.
- Пісірме табақтар (600х800 мм): 2 дана.
- Салмақ:
- Металл оттығы бар: 240 кг
- Тас ошақпен: 280 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тас (тікелей оттықта пісіруге арналған) немесе металл (ошақ табақтарында немесе қалыптарда пісіруге арналған) астында
- Пісіру кезінде пісіру камерасындағы ортаны ылғалдандыруға арналған қуатты бу генераторы
- Ошақ табақтарына арналған бағыттағыштары бар тұғыр
- Қамыр дайындамаларын отырғызушы
Пеш биіктігі 785 мм тұғырға бір немесе екі яруста және биіктігі 285 мм тұғырға үш яруста орнатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | В721 |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 1295 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қуат | 8.2-ден 10 кВТ-қа дейін |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 1240х860х240 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 280 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | табалар 600х400 мм, табалар 800х600 мм |
| Ені | 1670 мм |
- Бағасы: 2 994 732 ₸




