
ПешТех ШЭЖП-3 қуыруға арналған шкаф
- Бар
- Коды:88052
713 448 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШЭЖП-3 тағамдық технологиясы бар қуырғыш бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель болат қораптағы камерамен жабдықталған, оның ішінде алынбалы науа бағыттағыштары, оттық, үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтері, апаттық қызып кетуден сақтандырғыш және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, пештің іші көміртекті болаттан, қалған элементтері мырышталған болаттан, камералардың жылу оқшаулағышы базальт материалынан және алюминий фольгадан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм өлшемді 6 пісіру парағы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1000х1010х1680 мм
- Қаптама көлемі: 1,7 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000127717 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 199 келі |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1500-ден 1520 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1680 мм |
| Тереңдігі | 840-тан 895 мм-ге дейін |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 14.4 кВТ |
| Камера көлемі | 0,08 м3 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 713 448 ₸


