
ПешТех ШЭЖП-1 қуыруға арналған шкаф
- Бар
- Коды:88048
350 232 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШЭЖП-1 Тағамдық технологиясына арналған қуырғыш бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель болат қораптағы камерамен жабдықталған, оның ішінде алынбалы науа бағыттағыштары, оттық, үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтері, апаттық қызып кетуден сақтандырғыш және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Корпустың алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, пештің іші көміртекті болаттан, қалған элементтері мырышталған болаттан, камераның жылу оқшаулағышы базальт материалынан және алюминий фольгадан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм өлшемді 2 пісіру парағы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
- Қаптамадағы габариттері: 950х920х810 мм
- Қаптама көлемі: 0,71 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000127637 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 83 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 95 келі |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1065-тен 1085 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 950 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 4.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 350 232 ₸


