
ПОД-КП-Д нан пісіру пеші
- Бар
- Коды:330458
863 867 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISHTECH POD-KP-D наубайхана пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель 2 термостатпен, 12 қыздыру элементімен және электронды басқару панелімен жабдықталған. Пештер отқа төзімді тастан жасалған.
Науалар мен нан табалары жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Буды ылғалдандыру
- 16-ға дейін меншікті дайындау бағдарламаларын сақтау
- Электрондық пісіру таймері
- Бу шығару қақпағын механикалық реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның сыйымдылығы:
- Нан табалары №7: 24
- Таба 600х400 мм: 2
- Ошақ алаңы: 0,54 м2
- Тастың қалыңдығы: 15 мм
- Шамдардың саны: 1
- Қаптамадағы габариттері: 1280х1050х700 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 118 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 146 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 24 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 542 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 700 мм |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қуат | 8 кВТ |
| Бу генераторыкамераның өлшемдері | 860х605х220 мм |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 400 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Ені | 1222 мм |
- Бағасы: 863 867 ₸


