
ПешТех ЭШ-2 наубайхана шкафы
- Бар
- Коды:187728
1 109 267 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЭШ-2 тағамдық технологияларға арналған наубайхана шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындауға арналған. Модель апаттық термиялық қосқышпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған, есіктің ішкі қабырғасы мен қуыру камерасы құрылымдық болаттан, пештері қалыңдығы 2 мм көміртекті болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ұнтақ бояумен боялған 40х40 мм шаршы қимасы бар болат құбырлардан жасалған дәнекерленген тірек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Температураны бірқалыпты реттеу
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы 1 камера:
- Нан табалары №7: 24
- Таба 700х460х20: 2
- GN-1/1: 3
- Пештің алдын ала қыздыру уақыты: 30 мин.
- Ошақ алаңы: 1,94 м2
- Пакеттік қосқыштардың саны: 4
- Термостаттар саны: 2
- Термоқосқыштардың саны: 2
- Тэндер саны: 26
- Авариялық термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 320 °С
- Тұғырдың габариттері: 1300х980х664(694) мм
- Қаптамадағы габариттері: 1350х1140х1730 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000204404 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 208 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 214 келі |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1400-ден 1430 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1730 мм |
| Тереңдігі | 1076 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Қуат | 10.4 кВТ |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Камера өлшемдері | 1033х780х228 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 700х460 мм, нан пішіні №7, GN 1/1 |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 1 109 267 ₸


