
ПешТех ШЭЖП-1-Н қуыруға арналған шкаф
- Бар
- Коды:88372
458 088 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуыруға арналған шкаф ШЭЖП-1-Н тағамдық технологиялары қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды, сондай-ақ нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель болат қораптағы камерамен жабдықталған, оның ішінде алынбалы науа бағыттағыштары, оттық, үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтері, апаттық қызып кетуден сақтандырғыш және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Корпустың қаптамасы тот баспайтын болаттан, пештің іші көміртекті болаттан, қалған элементтері мырышталған болаттан, қуыру камерасының жылу оқшаулағышы базальт материалынан және алюминий фольгадан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм өлшемді 2 пісіру парағы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000127741 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1065-тен 1085 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 4.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 458 088 ₸


