
ПешТех ШЭЖП-1-01 қуыруға арналған шкаф (камераның алдыңғы жағы мен қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған. болат)
- Бар
- Коды:237128
448 699 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Қуыруға арналған шкаф Тағамдық технологиялар ШЭЖП-1-01 қонақ үй және мейрамхана бизнесінде, тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың үлкен ассортиментін дайындауға арналған. Модель пісіру парақтарына арналған алынбалы бағыттағыштары бар жұмыс камерасымен, құбырлы электр жылытқыштарының (жылытқыштардың) үстіңгі және астыңғы блоктарымен, ошақ төсемімен, көлденең тұтқасы бар серіппелі топсалы есікпен, сондай-ақ электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. 2 температура реттегіштері, 2 айналмалы ажыратқыштар және 2 сигналдық индикаторлар. Корпустың алдыңғы панелі мен камераның ішкі қаптамасы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, қаптаманың басқа элементтері мен тұғыры боялған көміртекті болаттан, тірек тіректері берік пластиктен, жылу оқшаулағышы базальт материалы қабатынан және алюминий фольгадан жасалған., қаптама ағаш паллеттен, серпімді пленкадан және картон қораптан тұрады.
Жеткізу көлеміне керек-жарақтарды сақтауға арналған тұтас сөресі бар тұғыр, 2 пісіру парағы және пайдалану жөніндегі нұсқаулық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Температураны қолмен реттеу
- Айналмалы ажыратқыштардың көмегімен жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын тәуелсіз реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған апаттық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қызуын белсендірудің жарықдиодты индикаторы
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректер
- Басқарудың қарапайымдылығы
- Қауіпсіз тасымалдауға арналған көп қабатты қаптама
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Тэндер саны: 4
- Номиналды қуаты 1 ТЭНа: 1,2 кВТ
- Ажыратқыштың номиналды ток күші: 32 А
- Автоматты өшіру температурасы: 320 °C
- Қуат кабелінің қимасы: 3х4 мм2
- Эквипотенциалды кабель қимасы: 2,5 мм2
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
- Табалардың өлшемдері: 530х470х30 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 4 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1065-тен 1085 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 840-тан 900 мм-ге дейін |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 4.8 кВТ |
| Камера көлемі | 0,08 м3 |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | GN 1/1, табалар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 448 699 ₸


