
ПешТех ШЭЖП-2 қуыруға арналған шкаф (тот баспайтын.)
- Бар
- Коды:88050
746 723 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШЭЖП-2 тағамдық технологиясы бар қуырғыш бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель болат қораптағы камерамен жабдықталған, оның ішінде алынбалы науа бағыттағыштары, оттық, үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтері, апаттық қызып кетуден сақтандырғыш және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Барлық қаптамалар тот баспайтын болаттан, пештің ішкі жағы көміртекті болаттан, қалған элементтер мырышталған болаттан, камералардың жылу оқшаулағышы базальт материалы қабатынан және алюминий фольгадан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм өлшемді 4 пісіру парағы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000127742 / ШЭЖП-2-Н |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 8 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1500-ден 1520 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 840-тан 895 мм-ге дейін |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 9.6 кВТ |
| Камера көлемі | 0,08 м3 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 746 723 ₸


