
ПешТех ЭШ-1 наубайхана шкафы
- Бар
- Коды:316230
727 236 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПишТех ЭШ-1 наубайхана шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындауға арналған. Модель апаттық термиялық қосқышпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған, есіктің ішкі қабырғасы мен қуыру камерасы құрылымдық болаттан, пештері қалыңдығы 2 мм көміртекті болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ұнтақ бояумен боялған 40х40 мм шаршы қимасы бар болат құбырлардан жасалған дәнекерленген тірек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Камерадағы температураны бірқалыпты реттеу
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- Нан табалары №7: 24
- Таба 700х460х20: 2
- GN-1/1: 3
- Қуыру шкафын 240 °С дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Ошақ алаңы: 0,97 м2
- Пакеттік қосқыштардың саны: 2
- Термостаттардың саны: 1
- Термоқосқыштардың саны: 1
- Тэндер саны: 13
- Авариялық термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 320 °С
- Тұғырдың габариттері: 1300х980х664(694) мм
- Қаптамадағы габариттері:
- Пеш: 1135х1355х545 мм
- Тұғыр: 1300х680х625 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 135 келі |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1040-тан 1070 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1076 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қуат | 5.2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 1033х780х228 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | №7 нан пішіні, табалар 700х460 мм, GN 1/1 |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 727 236 ₸


