
ПОД-КП нан пісіру пеші
- Бар
- Коды:314982
656 221 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПишТех ПОД-КП нан-тоқаш пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель 2 қадамсыз термостатпен және жарық және дыбыстық дабылы бар таймермен жабдықталған. Модульдің беткі панелі мен есіктері тот баспайтын болаттан, корпус қаптамасы мырышталған болаттан, камера алюминийленген болаттан, пештер отқа төзімді тастан жасалған.
Науалар мен нан табалары жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Камерада орнатылған температураны автоматты түрде ұстап тұру
- Жұмыс индикациясы бар бу генераторын қосу пернесі
- Түймені басу арқылы буды жіберу
- Бу шығару қақпағын механикалық реттеу
- Жылу оқшауланған корпус
- Ішкі жарықтандыру
- 2 немесе 3 қабатқа орнату мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның сыйымдылығы:
- Нан табалары №7: 24
- Таба 600х400 мм: 2
- Ошақ алаңы: 0,54 м2
- Ондар саны: 12 (6 жоғарғы + 6 төменгі)
- Шамдардың саны: 1
- Қаптамадағы габариттері: 1280х1050х700 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 118 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 146 келі |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 542 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 700 мм |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қуат | 8 кВТ |
| Бу генераторыкамераның өлшемдері | 860х605х220 мм |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 400 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | табалар 600х400 мм, нан пішіні №7 |
| Ені | 1222 мм |
- Бағасы: 656 221 ₸


