
ПешТех ШЭЖП-2-Н2 қуыруға арналған шкаф (тот баспайтын. болат)
- Бар
- Коды:317058
894 760 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Пеш шкафы ПишТех ШЭЖП-2-Н2 қонақ үй және мейрамхана бизнесінде, тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың үлкен ассортиментін дайындауға арналған. Модель пісіру парақтарына арналған алынбалы бағыттағыштары бар 2 жұмыс камерасымен, үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтерімен, ошақ парақтарымен, көлденең тұтқалары бар серіппелі топсалы есіктермен, сондай-ақ 2 температура реттегіші бар 2 электромеханикалық басқару панелімен және жұмыс индикаторларымен жабдықталған. Корпус, камералардың ішкі қаптамасы мен тұғыры жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, тірек тіректері берік пластиктен, жылу оқшаулағышы базальт материалы мен алюминий фольга қабатынан жасалған, қаптамасы ағаш паллеттен, серпімді пленкадан және картон қораптан тұрады. .
Жеткізу көлеміне 530х470х30 мм өлшемді 4 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ажыратқыштардың көмегімен жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын тәуелсіз реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған апаттық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қызуын белсендірудің жарықдиодты индикаторы
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректер
- Қаңқасыз конструкция
- Басқарудың қарапайымдылығы
- Қауіпсіз тасымалдауға арналған көп қабатты қаптама
Қосымша сипаттамалар:
- Тэндер саны: 8 (әр камерада 2 жоғарғы + 2 төменгі)
- Номиналды қуаты 1 ТЭНа: 1,2 кВТ
- Кернеу:
- Номиналды: 400 жылы
- Қыздырғыш элементтерде: 230 В
- Автоматты өшіру температурасы: 300 °C
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1500-ден 1520 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 9.6 кВТ |
| Камера көлемі | 0,08 м3 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм, GN 1/1 |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 894 760 ₸


