
ПешТех ШЭЖП-3-Н қуыруға арналған шкаф
- Бар
- Коды:88373
920 458 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШЭЖП-3-Н тағамдық технологияларына арналған қуыру шкафы бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель болат қораптағы камерамен жабдықталған, оның ішінде алынбалы науа бағыттағыштары, оттық, үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтері, апаттық қызып кетуден сақтандырғыш және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Барлық қаптамалар тот баспайтын болаттан, пештің іші көміртекті болаттан, қалған элементтері мырышталған болаттан, камералардың жылу оқшаулағышы базальт материалынан және алюминий фольгадан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм өлшемді 6 пісіру парағы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1000х1010х1680 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000127743 / ШЭЖП-3 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 168 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 197 келі |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1500-ден 1520 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1680 мм |
| Тереңдігі | 840-тан 895 мм-ге дейін |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 14.4 кВТ |
| Камера көлемі | 0,08 м3 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 920 458 ₸


