
ПешТех ЭШ-3 наубайхана шкафы
- Бар
- Коды:302754
1 546 523 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЭШ-3 тағамдық технологияларға арналған наубайхана шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындауға арналған. Модель апаттық термиялық қосқышпен және биіктігі реттелетін аяқтары бар тіреуішпен жабдықталған. Қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған, есіктің ішкі қабырғасы мен қуыру камерасы құрылымдық болаттан, пештері қалыңдығы 2 мм көміртекті болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ұнтақ бояумен боялған 40х40 мм шаршы қимасы бар болат құбырлардан жасалған дәнекерленген тірек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Температураны бірқалыпты реттеу
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы 1 камера:
- №7 нан табалары: 24 дана
- Таба 700х460х20 мм: 2 дана
- GN-1/1: 3 дана
- Пештің алдын ала қыздыру уақыты: 30 мин.
- Ошақ алаңы: 2,91 м2
- Пакеттік қосқыштардың саны: 6
- Термостаттар саны: 3
- Термоқосқыштардың саны: 3
- Тэндер саны: 39
- Авариялық термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 320 °С
- Тұғырдың габариттері: 1300х980х664/694 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1350х1140х2250 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 283 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 300 келі |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1760-тан 1790 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 2250 мм |
| Тереңдігі | 1300 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Қуат | 15.6 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 1033х780х228 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 700х460 мм, GN 1/1, нан табасы №7 |
| Ені | 1076 мм |
- Бағасы: 1 546 523 ₸


