
ПешТех ШЭЖП-3-01 қуыруға арналған шкаф
- Бар
- Коды:266727
1 009 134 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Қуыруға арналған шкаф Тағам технологиясы ШЭЖП-3-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдар мен нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Модель ашылатын есікпен, қақпақпен, болат қораппен, пісіру парақтарына арналған алынбалы бағыттағыштармен, оттық табақтарымен, қыздырғыш элементтердің үстіңгі және астыңғы блоктарымен және 4 пластик тіректермен жабдықталған. Камера, беткі панель және есіктер тот баспайтын болаттан, тұғыр, бүйір және артқы қабырғалары боялған металдан, камералардың жылу оқшаулағышы базальт материалынан және алюминий фольгадан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530х470х30 мм өлшемді 6 пісіру парағы кіреді.
Бұйым жинақталған түрде паллетте жеткізіледі.
Ерекшеліктері:
- Қаңқасыз конструкция
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу
- Температура 300 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған ортаның температурасы: 20-дан 25 °С-қа дейін
- Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы: 45-тен 80-ге дейін %
- Қуыру шкафының қыздыру уақыты 240°C дейін: 30 мин.
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1000х1010х1680 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000212525 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 6 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1500-ден 1520 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1680 мм |
| Тереңдігі | 840-тан 900 мм-ге дейін |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 14.4 кВТ |
| Камера көлемі | 0,08 м3 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 1 009 134 ₸


