
Қуыруға арналған шкаф Mariholodmash SHZHE91
- Бар
- Коды:117784
305 434 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SHZHE91 пеші сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында термиялық өңдеуді қажет ететін кез келген өнімді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, пештің ішкі жағы көміртекті болаттан, тұғыр, бүйір және артқы қабырғалары боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне көміртекті болаттан жасалған пісіру парақтары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Модульдік конструкция
- апаттық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Жиналмалы тірек
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
- Шағын өлшемдер
- Тағамдарды дайындаудың ең аз уақыты
- Пісірілген тағамның ерекше бай дәмі мен хош иісі бар
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ алаңы: 0,278 м2
- Пештің температурасын реттеу диапазоны: 30 °C
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Қаптамадағы өлшемдері: 990х1100х950 мм
- Жиынтықтағы табалардың өлшемдері: 3 х 470х530х30 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Пісіру парақтарының болуы |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 840 мм |
| Биіктігі | 1080 мм |
| Салмақ | 95 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Қуат | 4.8 кВТ |
| Артикул | 100109101 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 140 келі |
| Тереңдігі | 840-тан 900 мм-ге дейін |
| Камера өлшемдері | 535х535х290 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1120 мм |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
- Бағасы: 305 434 ₸


