
Қуыруға арналған шкаф Mariholodmash SHZHE92
- Бар
- Коды:117785
518 574 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SHZHE92 пеші сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында термиялық өңдеуді қажет ететін кез келген өнімді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, пештің ішкі жағы көміртекті болаттан, тұғыр, бүйір және артқы қабырғалары боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне көміртекті болаттан жасалған пісіру парақтары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Модульдік конструкция
- Апаттық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Жиналмалы тірек
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
- Шағын өлшемдер
- Тағамдарды дайындаудың ең аз уақыты
- Пісірілген тағамның ерекше бай дәмі мен хош иісі бар
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ алаңы: 0,556 м2
- Пештің температурасын реттеу диапазоны: 30 °C
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Қаптамадағы өлшемдері: 990х1100х1450 мм
- Жиынтықтағы табалардың өлшемдері: 6 х 470х530х30 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100109201 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 155 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 208 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 6 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1305 мм |
| Тереңдігі | 840-тан 900 мм-ге дейін |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 9.6 кВТ |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Камера өлшемдері | 535х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 518 574 ₸


