
Қуыруға арналған шкаф Mariholodmash SHZHE93
- Бар
- Коды:117786
714 588 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SHZHE93 пеші сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында термиялық өңдеуді қажет ететін кез келген өнімді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, пештің ішкі жағы көміртекті болаттан, тұғыр, бүйір және артқы қабырғалары боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне көміртекті болаттан жасалған пісіру парақтары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Модульдік конструкция
- Апаттық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Жиналмалы тірек
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
- Шағын өлшемдер
- Тағамдарды дайындаудың ең аз уақыты
- Пісірілген тағамның ерекше бай дәмі мен хош иісі бар
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ алаңы: 0,843 м2
- Пештің температурасын реттеу диапазоны: 30 °C
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Қаптамадағы өлшемдері: 990х1100х1660 мм
- Жиынтықтағы табалардың өлшемдері: 9 х 470х530х30 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100109301 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 195 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 259 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 9 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1680 мм |
| Тереңдігі | 840-тан 900 мм-ге дейін |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 14.4 кВТ |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Камера өлшемдері | 535х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 714 588 ₸


