
Марихолодмаш ШПЭ101-100110101 наубайхана шкафы
- Бар
- Коды:117788
550 133 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SPE101-100110101 наубайхана шкафы кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін пісіруге, сондай-ақ сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында негізгі тағамдарды дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, пештің ішкі жағы көміртекті болаттан, тұғыр, бүйір және артқы қабырғалары боялған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Көміртекті болаттан жасалған
- Модульдік конструкция
- Апаттық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Дәнекерленген тұғыр
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
- Шағын өлшемдер
- Нанның және кондитерлік өнімдердің эксклюзивті сұрыптарын дайындау мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ алаңы: 0,73 м2
- Пештің температурасын реттеу диапазоны: 40 °C
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Нан табаларының сыйымдылығы №7: 24
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын 470х530х30 табалар
- Ошақ тасының жинағы: фельсит, өлшемі 4х380х495х20 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 135 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 252 келі |
| Қыздыру уақыты | 40 мин. |
| Биіктігі | 1010 мм |
| Тереңдігі | 1025 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 5.2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 1000х800х180 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 550 133 ₸


