
Қуыруға арналған шкаф Mariholodmash SHZHE91-01
- Бар
- Коды:122128
374 264 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SHZHE91-01 пеші сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында термиялық өңдеуді қажет ететін кез келген өнімді дайындауға арналған. Қуыру шкафының корпусы мен ішкі бөлігі - тот баспайтын болаттан жасалған, тұғыры, бүйір және артқы қабырғалары - боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған пісіру парақтары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Модульдік конструкция
- апаттық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Жиналмалы тірек
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
- Шағын өлшемдер
- Тағамдарды дайындаудың ең аз уақыты
- Пісірілген тағамның ерекше бай дәмі мен хош иісі бар
- Қаптамасы: ағаш жәшік, паллет
- Екі қабатта тасымалдауға рұқсат етіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ алаңы: 0,278 м2
- Пештің температурасын реттеу диапазоны: 30 °C
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Қаптамадағы өлшемдері: 990х1120х870 мм
- Жиынтықтағы табалардың өлшемдері: 3 х 470х530х30 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100109102 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 140 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 3 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1080 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 870 мм |
| Тереңдігі | 840-тан 900 мм-ге дейін |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 4.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 535х535х299 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 374 264 ₸


