
Марихолодмаш ШПЭ103-100110302 наубайхана шкафы
- Бар
- Коды:117793
1 331 812 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SPE103-100110302 наубайхана шкафы кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін пісіруге, сондай-ақ сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында негізгі тағамдарды дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, пештің ішкі жағы көміртекті болаттан, тұғыр, бүйір және артқы қабырғалары боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне көміртекті болаттан жасалған пісіру парақтары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тастан жасалған астында
- Модульдік конструкция
- Апаттық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Дәнекерленген тұғыр
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
- Шағын өлшемдер
- Нанның және кондитерлік өнімдердің эксклюзивті сұрыптарын дайындау мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ алаңы: 2,19 м2
- Пештің температурасын реттеу диапазоны: 40 °C
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Жиынтықтағы табалардың өлшемдері: 9 х 470х530х30 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 315 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 572 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 9 |
| Қыздыру уақыты | 40 мин. |
| Биіктігі | 1660 мм |
| Тереңдігі | 1025 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 15.6 кВТ |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Камера өлшемдері | 1000х800х170 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 1 331 812 ₸


